En Kolay Kredi Veren Bankalar (10 Dakikada Hızlı Kredi)

En kolay kredi veren bankalar aşağıda örneklendirilmiştir:

  • Aktif Bank
  • ING Bank
  • CEPTETEB
  • Enpara
  • Akbank
  • Vakıfbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • İş Bankası

En kolay kredi veren bankalar; müşterilerinden kefil, belge veya teminat istemeden sadece birkaç dakika içerisinde başvurularını değerlendirerek kredi tutarını hesaplarına aktarmaktadırlar.

Aktif Bank’tan En Kolay Kredi Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

Aktif Bank N Kolay kredi başvurusu sadece birkaç dakika içerisinde https://www.nkolaykredi.com.tr adresinden yapılabilmektedir. İhtiyaç duyulan kredi tutarı girildikten sonra sözleşme onaylanmalı ve ardından 5 dakika içerisinde para Aktif Bank müşterisinin hesabına aktarılmaktadır. 60.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kredi alınabilmektedir.

CEPTETEB Anında İhtiyaç Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

CEPTETEB ihtiyaç kredisi; 1.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar verilebilmektedir. 3 ay ile 36 aralığında vade seçeneği sunulmaktadır. 18 yaş ile 65 yaş aralığındaki vatandaşlar en kolay kredi veren bankalardan biri olan CEPTETEB’den kredi alabilmektedirler. https://www.cepteteb.com.tr adresi üzerinden başvuru yapıldığında 3 dakika içerisinde kredi başvurusu sonuçlanmakta ve başvuru sahibinin hesabına tutar aktarılmaktadır.

ING Bank Kolay İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi başvurusu; https://www.ing.com.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. 50.000 TL’ye kadar maksimum 36 ay vade ile kredi alınabilmektedir. Aylık %1.44’ten başlayan faiz oranları ile kredi verilmektedir. Geri ödemeleri ilk 3 ay erteleme seçeneği bulunmaktadır. Sadece birkaç dakika içerisinde kredi hesaba aktarılabilmektedir. Ayrıca ING Bank dönem dönem ihtiyaç kredisi alacak olan müşterilerine kampanyalar düzenlemektedir. 2020 yılının sonuna yaklaşırken düzenlenen kampanya kapsamında; belirlenmiş olan tarih aralığında ihtiyaç kredisi alanlar iPhone 11 çekilişine dahil edilmektedir.

En Kolay Kredi Veren Bankalardan Olan Enpara’dan Nasıl Kredi Alınır?

Enpara’dan kredi almak isteyenler; https://www.qnbfinansbank.enpara.com adresi üzerinden kredi başvurularını iletebilmektedirler. En az 1.000 TL ve en fazla 75.000 TL kredi alınabilmektedir. 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. En kolay kredi veren bankalardan biri olan Enpara’dan kredi alacak olanlar herhangi bir komisyon, masraf veya ücret ödememektedirler. Birkaç dakika içerisinde kredi başvurularının sonuçları başvuru sahibine bildirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.