Gann Markets Giriş Adresi Değişti

Gann Markets güncel adresi çeşitli nedenlerden dolayı değişmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda güncel adresin https://gannmarkets39.com/ olduğu görülebilir. Bu site üzerinden yatırım yapan kişilerin yaşadığı sorunlardan biri sitenin sıklıkla kapatılmasıdır.

Kullanıcıların bazıları VPN kullanarak bu kurum sitesine erişmektedir. Yatırım söz konusu olduğunda dünya çapında bir marka olan Gann Markets, Türkiye’de resmi olarak hizmet vermez. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen lisansa sahip olmayan bu site bu nedenden dolayı VPN ile kullanılabilir.

Gann Markets Giriş Adresi Neden Değişir?

Gann Markets’in kapatılma nedeni bu kurumun SPK lisansına sahip olmamasıdır. Bu lisans Türkiye’de remsi olarak hizmet veren Forex firmalarının alması gereken bir lisanstır. Lisans sahibi olmayan firmaların internet siteleri devlet tarafından kapatılır.

Gann Markets Türkiye’de Hizmet Veriyor Mu?

Gann Markets Türkçe dil desteği sayesinde Türkiye’deki birçok kişiye hizmet verir. Kullanıcılar bu site üzerinden yatırım yapmayı seçmeleri halinde doğacak olan sonuçları tamamen üstlenirler. Türkiye’deki hukuk sistemi Gann Markets’in yarattığı bazı sorunları çözmek için Türkiye vatandaşlarına yardımcı olamaz.

Gann Markets’le çalışmayı seçmiş olan kişiler müşteri hizmetleriyle Türkçe olarak görüşebilirler. Canlı destek hattı üzerinden bu firmayla temasa geçilebilir. Yaşanan sorunlar ve akla takılan şeyler bu hatla birlikte firmaya iletilmektedir.

Gann Markets Güvenilir Mi?

Gann Markets lisans sahibi bir kuruluş değildir. Yani Türkiye bu kurumu denetlemez, haliyle de bu kuruma herhangi bir şekilde kefil olmaz. Bir kurumun lisanslı olduğunu anlamanın en kolay yolu firmanın sitesine bakmaktır.

İnternette yapılan kısa bir araştırma sonucunda SPK listesine erişilebilir. Bu listede Gann Markets şu an yer almamaktadır. Firmanın kendi sitesinde de herhangi bir lisans numarası yoktur. Yapılan yatırım işlemlerindeki sorumluluk tamamen yatırımcıya aittir.

Gann Markets Hesabı Nasıl Açılır?

Gann Markets hesap açma işlemi bu firmanın internet sitesi üzerinden yapılabilir. Sitenin ana sayfasında yer alan buton kullanılarak kişiler hesap oluşurabilirler. Bu işlem sırasında dil olarak Türkçeyi seçmek mümkündür. Kayıt işleminin çok kısa sürdüğü bilinmektedir. Bu sayede Gann Markets üzerinden yatırım işlemlerine hemen başlanabilir ve para kazanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.